contact-austria


RTi Austria GmbH

Bruckbachweg 23
4203 ALTENBERG
AUSTRIA

T: +43 7230 8686 0
E: austria@rti.eu
W: www.rti.eu

FN Nr.:  FN 228149p
UID-Nr.: ATU 56 65 34 46

Trimite mail

CONDUCEREA

Michael Griebaum, Bmstr. Ing.
Managing Partner

Mobil: +43 (0) 664 6116 796
michael.griebaum@rti.eu

Manfred Sieghartsleitner, Mag.
Managing Partner

Tel.: +43 (0) 7230 8686 854
manfred.sieghartsleitner@rti.eu

ÎMPUTERNICIT

Wolfgang Steinbichler, Ing.
Împuternicit

Tel.: +43 (0) 7230 8686 839
wolfgang.steinbichler@rti.eu

ȘEF REGIONAL AUSTRIA

Thomas Peyrl
Șef regional Austria Nord

Mobil: +43 (0) 664 6116 721
thomas.peyrl@rti.eu

Gerhard Szigeti, Ing.
Șef regional Austria Est

Mobil: +43 (0) 664 6116 733
gerhard.szigeti@rti.eu

Daniel Kammerhofer, DI (FH)
Șef Regional Austria Sud / Vest

Mobil: +43 (0) 664 6116 716
daniel.kammerhofer@rti.eu

MANAGEMENTUL PROIECTELOR, NORD

Thomas Peyrl
Șef regional Austria Nord

Mobil: +43 (0) 664 6116 721
thomas.peyrl@rti.eu

Markus Berger
Manager de proiect

Mobil: +43 (0) 664 6116 701
markus.berger@rti.eu

Andreas Holl
Manager de proiect

Mobil: +43 (0) 664 6116 715
andreas.holl@rti.eu

Roman Hochegger
Manager de proiect / Biroul Enzenkirchen

Mobil: +43 (0) 664 6116 726
roman.hochegger@rti.eu

Gregor Meindl, Bmstr. DI (FH)
Manager de proiect

Mobil: +43 (0) 664 6116 727
gregor.meindl@rti.eu

Amil Lojic
Tehnician

Mobil: +43 (0) 7229 20 981
amil.lojic@rti.eu

MANAGEMENTUL PROIECTELOR, EST

Gerhard Szigeti, Ing.
Șef regional Austria Est

Mobil: +43 (0) 664 6116 733
gerhard.szigeti@rti.eu

Tobias Silberbauer
Manager de proiect

Mobil: +43 (0) 664 6116 702
tobias.silberbauer@rti.eu

MANAGEMENTUL PROIECTELOR, SUD / VEST

Daniel Kammerhofer, DI (FH)
Șef Regional Austria Sud / Vest

Mobil: +43 (0) 664 6116 716
daniel.kammerhofer@rti.eu

Stefan Findl
Manager de proiect

Mobil: +43 (0) 664 6116 794
stefan.findl@rti.eu

DISTRIBUȚIE / CONSULTANȚĂ

Edwin Wagner
Tehnician în domeniul reabilitării

Mobil: +43 (0) 664 6116 771
edwin.wagner@rti.eu

Christoph Peham
Tehnician în domeniul reabilitării

Mobil: +43 (0) 664 6116 789
christoph.peham@rti.eu

MANAGEMENTUL PROIECTELOR, INTERNAȚIONAL

Martin Winter
Manager de proiect Reabilitare

Mobil: +43 (0) 664 6116 774
martin.winter@rti.eu

MANAGEMENTUL PROIECTELOR, BAVARIA

Detlef Gründel
Șef regional Bavaria

Tel.: +49 (0) 172 52 19 319
detlef.gruendel@rti.eu

MANAGEMENTUL PROIECTELOR, ITALIA

Roberto Giolo Dott. Mag. Ing.
Șef regional Italia

Tel.: +39 380 100 300 3
roberto.giolo@rti.eu

Secretariat

Regina Kapfer
Secretariat

Tel.: +43 (0) 7230 8686 839
regina.kapfer@rti.eu

Claudia Brückl
Secretariat

Tel.: +43 (0) 7230 8686 817
claudia.brueckl@rti.eu

Gestiune

Patrick Mayr
Gestiune

Mobil: +43 (0) 664 6116 773
patrick.mayr@rti.eu

SISTEM INFORMAȚIONAL EDILITAR/ IT

Wolfgang Pachler, Ing.
Sistem informațional edilitar / IT

Mobil: +43 (0) 664 6116 742
wolfgang.pachler@rti.eu

Martin Pühringer
Tehnologia reabilitării / Inspecție

Mobil: +43 (0) 664 6116 762
martin.puehringer@rti.eu

Michael Fuchs
Sistem informațional edilitar / IT

Tel.: +43 (0) 7230 8686 852
michael.fuchs@rti.eu

Thomas Hehenberger
Sistem informațional edilitar / IT

Tel.: +43 (0) 7230 8686 872
thomas.hehenberger@rti.eu

CONTABILITATE / FACTURARE

Marianne, Mayr
Contabilitate

Tel.: +43 (0) 7230 8686 834
marianne.mayr@rti.eu

Renate Bachl
Facturi emise

Tel.: +43 (0) 7230 8686 855
renate.bachl@rti.eu

Rosmarie Thumfart
Facturi intrate

Tel.: +43 (0) 7230 8686 822
rosmarie.thumfart@rti.eu

Gerlinde Schwabegger
Contabilitatea costurilor

Tel.: +43 (0) 7230 8686 843
gerlinde.schwabegger@rti.eu

Sylvia Hammer
Contabilitate

Tel.: +43 (0) 7230 8686 0
sylvia.hammer@rti.eu

Melanie Wakolbinger
Contabilitate

Tel.: +43 (0) 7230 8686 0
melanie.wakolbinger@rti.eu