contact-germania


RTi Germany GmbH

Mühlenfeld 18
30853 LANGENHAGEN
GERMANY

T: +49 (0) 511 725 358 0
E: germany@rti.eu
W: www.rti.eu

Amtsger. Hannover: HRB 212027
USt-Id-Nr.: DE 257 644 963

Trimite mail

CONDUCEREA

Frank Rust
Director general

Tel.: +49 (0) 511 725 358 10
frank.rust@rti.eu

IMPUTERNICIT

Wolfgang Steinbichler, Ing.
Imputernicit

Tel.: +43 (0) 7230 8686 839
wolfgang.steinbichler@rti.eu

DIRECTOR TEHNIC / DISTRIBUTIE

Rainer Hübner
Director tehnic profile mari si tuburi spiralate

Mobil: +49 (0) 172 5219 663
rainer.huebner@rti.eu

REABILITARE NORD

Gerold Wiechers
Manager de proiect

Mobil: +49 (0) 172 5219 167
gerold.wiechers@rti.eu

Peter Baumbach
Manager de proiect / Director tehnica utilajelor MTA

Mobil: +49 (0) 172 5219 168
peter.baumbach@rti.eu

Andrea Karstens
Prelucrare date

Tel.: +49 (0) 40 547 755 21
andrea.karstens@rti.eu

REABILITARE VEST

Frank Quabeck
Sef filiala reabilitare

Mobil: +49 (0) 172 5219 185
frank.quabeck@rti.eu

Thomas Baumann
Calcule / Manager de proiect

Mobil: +49 (0) 172 5219 258
thomas.baumann@rti.eu

Dirk Krüger
Manager de proiect

Mobil: +49 (0) 172 5219 158
dirk.krueger@rti.eu

Gabi Cordt
Prelucrare date

Tel.: +49 (0) 40 547 755 22
gabi.cordt@rti.eu

Regina Welle
Gestionare centrala,Prelucrare date

Mobil: +49 (0) 172 5219 262
regina.welle@rti.eu

REABILITARE BAVARIA

Detlef Gründel
Sef regional Bavaria

Tel.: +49 (0) 172 52 19 319
detlef.gruendel@rti.eu

INSTALAREA DE CONDUCTE

Michael Gowor
Imputernicit, Sef departament Instalare de conducte

Tel.: +49 (0) 511 898 770 11
michael.gowor@rti.eu

Jan Caspers
Manager de proiect

Mobil: +49 (0) 174 3366 400
jan.caspers@rti.eu

Marwan Youssef
Management de proiect & Controlling / Logistica Depozit

Mobil: +49 (0) 172 5219 727
marwan.youssef@rti.eu

Robin Luksch
Prelucrare date tehnice

Mobil: +49 (0) 174 3237 301
robin.luksch@rti.eu

Adriane Gowor
Management de proiect, SSM

Tel.: +49 (0) 511 898 770 22
adriane.gowor@rti.eu

Sabine Langosch
Secretariat / Administratie

Tel.: +49 (0) 511 898 770 10
sabine.langosch@rti.eu

Steffi Gowor
Personal / Achizitie materiale

Tel.: +49 (0) 511 898 770 12
steffi.gowor@rti.eu

Sareh Soltaniazad
Practicant

Tel.: +49 (0) 511 898 770 51
sareh.soltaniazad@rti.eu

TEHNICA DE MEDIU SI RAMPE DE DESEURI

Eckhard Brandt
Sef filiala Curatare si Inspectie

Mobil: +49 (0) 172 5219 248
eckhard.brandt@rti.eu

Marion Rommel
Asistenta / Secretariat

Tel.: +49 (0) 511 725 358 20
marion.rommel@rti.eu

Stefan Bracher
Director comercial

Mobil: +49 (0) 172 5219 217
stefan.bracher@rti.eu

Renate Futterknecht
Secretariat / Administratie

Tel.: +49 (0) 9628 92369 10
renate.futterknecht@rti.eu

ADMINISTRATIE COMERCIALA

Stefan Bracher
Imputernicit, Controlling

Tel.: +49 (0) 511 725 358 14
stefan.bracher@rti.eu

Renata Cura
Sef departament Finante & Contabilitate

Tel.: +49 (0) 511 725 358 15
renata.cura@rti.eu

Frank Steinmeier
Controlling, Finante & Contabilitate

Tel.: +49 (0) 511 725 358 19
frank.steinmeier@rti.eu

Stephen Penning
Finante & Contabilitate

Tel.: +49 (0) 511 725 358 12
stephen.penning@rti.eu

Jürgen Spittel
Personal

Tel.: +49 (0) 511 725 358 18
juergen.spittel@rti.eu